Jaunieji žalgiriečiai Kaune tvarkys neužbaigtus reikalus

Dauguma EJL čempionatų dalyvių jau išėjo į užtarnautą vasaros poilsį, tačiau U19 čempionato komandoms dar liko neužbaigtų reikalų.

Birželio 26 dieną Kaune įvyks 13 turo rungtynės, kuriose „Žalgiris U19“ susitiks su „SM Tauras Kauno Žalgiris“ komanda. Po 12 turų abi ekipos yra surinkusios po 20 taškų ir dalijasi 4-5 vietomis.

Čempionate pirmauja 28 taškus surinkusi Vilniaus FM ekipa, antroje pozicijoje žengia 25 taškus turinti Alytaus „FA Dainava“, trečioje 23 tašus turinti Vilniaus BFA-FM. Visos šios komandos yra sužaidusios po 13 rungtynių.

Pirmoji Vilniaus ir Kauno žalgiriečių akistata sostinėje baigėsi svečių pergale 1:0. Antrasis susitikimas vyks Kauno futbolo mokyklos stadione ir prasidės 12 val.

Beje, praėjusį šeštadienį LFF Pirmos lygos 13 turo rungtynes su FC „Pakruojis“ ekipa sužaidė „Žalgiris B“ futbolininkai. Žalių ir baltų dubleriai pirmavo po Simono Vasiljevo įvarčio, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje svečiai rezultatą išlygino, o antro kėlinio viduryje dviem tiksliais smūgiais įtvirtino savo pergalę. Per 11 rungtynių 10 taškų surinkę jaunieji žalgiriečiai lieka 11-oje pozicijoje, o 27 taškus (po 12 rungtynių) surinkusi „Pakruojo“ komanda pakilo į antrą vietą.

Kitas rungtynes „Žalgiris B“ turėtų žaisti birželio 29 d., su Klaipėdos „Koralu“, tačiau kol kas nėra aišku, ar sunkius laikus išgyvenantys klaipėdiečiai atvyks į Vilnių.