Japonija neįveikė dešimtyje žaidusių graikų, Kolumbija - aštuntfinalyje (VIDEO)

C grupėje ketvirtadienį sužaistos dvejos antrojo turo rungtynės. Pirmasis susitikimas įvyko tarp Kolumbijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės. Po atkaklios kovos kolumbiečiai rezultatu 2-1 iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinys buvo ganėtinai apylygis. 6-ąją minutę pavojingą progą prie Dramblio Kaulo Kranto vartų sukūrė Teofilo Gutierrezas, tačiau jo smūgiuojamas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Kamuolio nei viena rinktinė prie savų vartų nekontroliavo, o afrikiečiams realių progų sukurti nepavyko. 17-ąją minutę DKK vartininko budrumą išbandė kolumbietis Carlosas Sanchezas.

Kiek vėliau Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai iniciatyvą perėmė į savo rankas, o pirmą tolimą smūgį 25-ąją rungtynių minutę atliko Cheickas Tiote.

29-ąją minutę prie afrikiečių vartų buvo sukurta viena realiausių progų per visą kėlinį. Jamesas Rodriguezas iš krašto atliko puikų perdavimą T.Gutierrezui, bet jis prieš vartininką likęs vienas nesugebėjo tiksliai pataikyti į vartus.

Vos po kelių akimirkų šansą pasižymėti turėjo varžovas Serge'as Aurier, tačiau į jo klastingą smūgį iš kampo reagavo Davidas Ospina.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingomis Dramblio Kaulo Kranto žaidėjų atakomis. 52-ąją minutę Yaya Toure po baudos smūgio kamuolį smūgiavo šalia varžovų vartų.

Tačiau vos už kelių minučių į afrikiečių vartus nekrito įvartis. Puikiai kraštu prasiveržęs Juanas Guillermo Cuadrado smūgiavo tiesiai į virpstą.

Vis dėlto, ilgai laukti kolumbiečių tikslaus smūgio neprireikė. 64-ąją minutę po tikslaus J.G. Cuadrado perdavimo galva pasižymėjo Jamesas Rodriguezas.

Antroje įvarčio taip pat laukti ilgai neprireikė. 70-ąją minutę pranašumą padidino Juanas Quintero, kuomet jam rezultatyvų perdavimą atliko vidurio aikštėje kamuolį nuo varžovo perėmęs T.Gutierrezas.

Viltis iškovoti bent lygiąsias šiame susitikime vos po trejų metų minučių atgaivino Gervinho, kuris puikiu savo reidu nuginklavo D.Ospiną.

Per likusį laiką Kolumbijos rinktinė progų neturėjo, nes visas veiksmas vyko jų aikštės pusėje. Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai visą laiką spaudė varžovus, tačiau galutinis rezultatas liko 2-1 ir Kolumbija beveik užsitikrino vietą kitame etape.

Kolumbija 2 – 1 Dramblio Kaulo Krantas

64‘ [1 – 0] J.Rodriguez

70‘ [2 – 0] J.Quintero

73‘ [2 – 1] Gervinho

Startinės sudėtys:

Kolumbija: Ospina; Zapata, Yepes, Sanchez, Armero, Aguilar, Gutierrez, Rodriguez, Cuadrado, Ibarbo, Zuniga.

Dramblio Kaulo Krantas: Barry, Boka, Zokora, Tiote, Gervinho, Bony, Gradel, Aurier, Yaya Toure, Serey, Bamba.

Kitose C grupės rungtynėse susitiko Japonijos ir Graikijos rinktinės. Šiame susitikime nugalėtojas nepaaiškėjo ir galutinis rezultatas buvo užfiksuotos 0-0.

Pirmajame kėlinyje dominavo japonai, kurie sukūrė daug pavojingų progų. 20-ąją ir 29-ąją minutę Keisuke Honda smūgiavo šalia skersinio.

38-ąją minutę Japonijos rinktinė sulaukė dar geresnių žinių, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo graikų kapitonas Kostas Katsouranis.

Tačiau šiuo pranašumu japonai nepasinaudojo nei pirmajame, nei antrajame kėlinyje. Per kitas 45 minutes atakos vyko vien prie Graikijos rinktinės vartų, tačiau azijiečiams nesisekė progas užbaigti įvarčiais.

Graikija ir Japonija į savo sąskaitą įsirašė po vieną tašką ir dalinasi 3-4 vieta. Tuo metu Kolumbija po dviejų turų užsitikrino vietą aštuntfinalyje, tačiau Dramblio Kaulo Kranto rinktinė su 3 taškais nėra saugi.

Japonija: Kawashima, Uchida, Honda, Nagatomo, Okazaki, Okubo, Konno, Yamaguchi, Hasebe, Osako, Yoshida.

Graikija: Karnezis, Maniatis, Manolas, Samaras, Kone, Mitroglou, Torosidis, Fetfazidis, Sokratis, Cholevas, Katsouranis.