J. Zagursko „hat-trickas“ per dvi minutes įkvėpė „Vytį“ triuškinančiai pergalei prieš VIP

Dar viena Betsafe Futsal A lygos XIV-ojo turo dvikova įvyko Kaune, kur šalies čempionas ir dabartinio sezono lyderis Kauno „Vytis“ priėmė Mažeikių VIP ekipą. Nors po pirmojo kėlinio atrodė, kad mūsų lauks intriguojanti kova, bet Justino Zagursko „hat-trickas“ įkvėpė „Vytį“ pasiekti triuškinančią pergalę rezultatu 8:1.

„Vyčiui“ rungtynės prasidėjo tikrai gerai. Spausdami varžovus jie jau antrą minutę išsiveržė į priekį, kuomet stipriu smūgiu pasižymėjo brazilas Matsumoto.

Šis įvartis tikrai nesumažino „Vyčio“ apsukų, bet kiti Lietuvos čempionų smūgiai arba buvo netikslūs, arba į juos puikiai sureagavo VIP vartininkas Aurimas Žirgulis.

Patys VIP nebuvo užsidarę tik prie savų vartų ir, progai atsiradus, surengdavo pavojingas kontratakas, bet Gintaras Repšas žaidė užtikrintai ir stabdė varžovų smūgius.

Būtent vartininkai pirmajame kėlinyje žaidė itin gerai. VIP vartų sargas atrėmė tokių žaidėjų kaip Leandro, Luko Sendžiko, Justino Zagursko ir kitų smūgius.

VIP toliau rėmėsi kontratakomis ir 16 minutę jiems pavyko išlyginti rezultatą. Kraštu prasiveržęs Marius Šluta smūgiavo iš aštraus kampo, bet pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų ir pelnė įvartį. Tokiu rezultatu 1:1 pirmasis kėlinys ir pasibaigė.

Antrajame kėlinyje dėl traumos jau nežaidė VIP lyderis Arūnas Šteinas ir galbūt tai lėmė, kad be savo generolo VIP ekipa visiškai subyrėjo.

VIP ekipos krachą pradėjo Justinas Zagurskas, kuris vos per dvi minutes pelnė net tris įvarčius. 23 minutę naudingiausias Futsal A lygos pirmojo rato žaidėjas įmušė du įvarčius, o po minutės pelnė ir trečiąjį.

Vėliau estafetę ir J. Zagursko perėmė jo komandos draugai. 25 minutę penktą savo ekipos įvartį įmušė Carlos Eduardo de Carvalho, o po penkių minučių kamuolį į tuščius vartus nukreipė Lukas Sendžikas.

Po tokio smūgio VIP prireikė laiko šiek tiek atsigauti ir kelias atakas Mažeikių klubas surengė, bet jos matomų vaisių nedavė.

Tuo metu „Vytis“ toliau smaginosi ir spaudė varžovus. 35 minutę VIP narys Donatas Paulauskas gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o paskirtą 10 metrų baudinį realizuoti stojo Albertas Voskunovičius, bet lietuvis smūgiavo gerokai virš vartų.

Visgi tas pats A. Voskunovičius jau po minutės džiaugėsi savo įvarčiu, o galiausiai varžovų triuškinimą užbaigė brazilas Cleitonas Da Silva, pasižymėjęs 37 minutę.

Po šios triuškinančios pergalės „Vytis“ toliau išlieka pirmoje vietoje, o VIP ekipa rikiuojasi septintoje vietoje.

„Vytis“ 8 : 1 VIP
2’ [1 : 0] Matsumoto
16’ [1 : 1] Marius Šluta
23’ [2 : 1] Justinas Zagurskas
23’ [3 : 1] Justinas Zagurskas
24’ [4 : 1] Justinas Zagurskas
25’ [5 : 1] Carlos Eduardo de Carvalho
31’ [6 : 1] Lukas Sendžikas
35’ Donatas Palauskas (VIP) - raudona kortelė
35’ Albert Voskunovič - neįmušė 10 m. baudinio
36’ [7 : 1] Albert Voskunovič
37’ [8 : 1] Cleiton Da Silva