J. Stonesas: Kolumbija yra nešvariausia komanda, prieš kurią esu žaidęs

Anglijos rinktinės gynėjas Johnas Stonesas pareiškė, jog Kolumbija demonstruoja patį nešvariausią futbolą iš visų komandų, prieš kurias jam yra tekę žaisti.

Jose Pekermano auklėtiniai pasaulio čempionato aštuntfinalio akistatoje su "trijų liūtų" ekipa pasirinko išties nestandartinę taktiką į aikštę išleisdami net tris atraminius saugus.

Varžovai prieš anglus visų rungtynių metu žaidė itin kietai bei stengėsi juos provokuoti, tačiau Garetho Southgate kariauna galiausiai triumfavo po 11 metrų baudinių serijos.

"Mačas buvo labai keistas", - kalbėjo Stonesas.

"(Kolumbija - red. past.) turbūt pati nešvariausia komanda, prieš kurią man yra tekę žaisti. Tuomet, kai uždirbome 11 metrų baudinį, jie apsupo teisėją ir net jį stumdė."

"Esu tikras, jog visi matėte smūgį galva (Wilmaro Barrioso mėginimą provokuoti Jordaną Hendersoną - red. past.), 11 metrų žymos trynimą bei daugelį dalykų be kamuolio, apie kuriuos, esu tikras, nebuvote girdėję."

"Visus tokius dalykus, apie kuriuos futbolo mače iš tiesų neišgirsti. Mes savo ruožtu parodėme didžiulį charakterį, išlaikėme šaltas galvas ir neįsivėlėme į jų žaidimą."

"Kai rungtyniauji prieš komandą, kuri nori grumtis bei išmušti tave iš ritmo, kartais gali į tai įsivelti. Būtent to jie ir nori."

"Mes laikėmės savo plano bei žaidėme savo futbolą."

"Ekipai turėti tokią savybę yra puikus ženklas - kaip pro tunelį matyti tai, ko norime iš savo žaidimo plano. Tai buvo sunki situacija, bet mes ją pergyvenome ir galime tuo didžiuotis."

Anglijos rinktinė pasaulio čempionato ketvirtfinalyje poryt kausis su švedais.