J. Sarpongas: „Tikiuosi, šiemet viskas bus taip pat“ © fk-panevezys.lt nuotr.

Po beveik du mėnesius trukusio pasiruošimo futbolo klubas „Panevėžys“ pradės „TOPsport A lygos“ titulo gynybą. Pirmasis varžovas – kovingai savo sirgalių akivaizdoje rungtyniaujantis Telšių „Džiugas“.

Kol kas per visas komandų tarpusavio rungtynes Lietuvos čempionate panevėžiečiai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Vis dėlto ne sykį išvykos į Žemaitiją baigdavosi lygiosiomis. Praėjusiame sezone „Panevėžys“ tris kartus nugalėjo bei namuose paskutiniajame ture pasidalino po tašką.

Palyginus su pastaruoju maču, beveik visa „Džiugo“ ekipa bus pasikeitusi – liko vienintelis legionierius Sergijus Kulynyčius ir dalis vietinių futbolininkų. Žemaitijos komandos naujuoju strategu tarpsezonio metu buvo pristatytas buvęs ekipos žaidėjas Andrius Lipskis.

Prieš išvyką į Telšius su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo antrą kartą „TOPsport LFF Supertaurę“ iškovojęs Jeffrey Sarpongas.

„Manau, yra daug priežasčių, kodėl 2023 metų sezoną pradėjome sėkmingai. Turėjome kokybiškus žaidėjus, puikią chemiją, kiekvienas siekė kovoti už kiekvieną ir, žinoma, kiekvienas turėjo troškimą pasiekti kažką išskirtinio. Visi šie dalykai buvo svarbūs kriterijai sėkmei.

Tikiuosi, šiemet viskas bus taip pat. Turime troškimą apginti titulą ir su klubu sukurti istoriją. Nors praradome kelis svarbius žaidėjus, sulaukėme kitų puikių futbolininkų, tad mentalitetas bus panašus. Pradėti gerai pirmąsias rungtynes visada yra svarbu likusiai kelionės daliai. Tikėkimės, taip bus ir kovo mėnesį!

Apibendrinus, „Džiugas“ visada buvo kietas varžovas – jie nuolat žaidžia labai kompaktiškai ir daug bėga. Esminiu bruožu mums taps įdėjimas tokių pačių pastangų kaip ir jie ir dar daugiau. Kitas svarbus aspektas – turėti dažnai pasikartojančią kamuolio kontrolę. Jei sugebėsime greitai keisti puses ir būti kantrūs bei disciplinuoti, galėsime pralaužti jų gynybą ir kurtis progas“, – kalbėjo patyręs futbolininkas.

Rungtynės Telšiuose įvyks šeštadienį, kovo 2 dieną. Susitikimas „Ateities“ progimnazijos stadione startuos nuo 13 val.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB