J. Sancho: „Kai gausiu šansą, visiems parodysiu, ką galiu padaryti“ © Sportimage/PA Images nuotr.

Jadonas Sancho yra viena iš labiausiai aptarinėjamų temų, kalbant apie Anglijos rinktinę, kadangi jaunasis krašto puolėjas beveik negauna žaisti, o visi prieš turnyrą daug iš jo tikėjosi. 

Praeito sezono pradžia Dortmundo „Borussia“ klube nebuvo pati geriausia anglui, tačiau į sezono pabaigą Jadonas tikrai atsigavo ir gerai žaidė. O dabar jis yra siejamas su „Manchester United“. 

Viso praeitame sezone krašto saugas mušė 10 įvarčių bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų, tad normalu, jog buvo galima kažko iš šio vyruko tikėtis Europos čempionate, tačiau Anglijos rinktinės treneris, Garethas Southgate'as kol kas Jadonu per daug nepasitiki.

Tiesa, J. Sancho nosies kol kas nenukabina ir sako: „Tikiuosi, jog gausiu daugiau minučių ateinančiose rungtynėse. Tiesiog pasinaudosiu savo laiku ir kai gausiu šansą, aš tuomet visiems parodysiu, ką galiu.“

Taip pat „Borussia“ krašto puolėjas pridėjo: „Manau, jog konkurencija visiems padeda. Jei neturi konkurencijos, tuomet kartais gali užmigti ant laurų ir nepamatyti dalykų ant kurių galėtum dar padirbėti ar dalykų, kuriuos dar galėtum patobulinti. Čia, žinoma, konkurencija yra labai didelė.“

Dar neseniai Jordanas Hendersonas sakė, jog Jadonas Sancho arba jo komandos draugas „Borussia“ klube bei Anglijos rinktinėje Jude'as Bellinghamas gali būti slaptieji ginklai kovoje su Vokietija, kadangi jie puikiai pažįsta vokišką futbolą.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos