J. Sancho atsisakė keltis į Saudo Arabiją © Reuters nuotr.

Su „Manchester United“ treneriu Eriku ten Hagu į viešą konfliktą po rungtynių su Londono „Arsenal“ įsivėlęs Jadonas Sancho nepanoro keltis į Saudo Arabiją.

23-ejų anglas socialiniame tinkle sureagavo į komandos trenerio pasakytus komentarus, kad futbolininkas rungtynėse su „Arsenal“ nedalyvavo dėl prastų pasirodymų treniruotėse. J. Sancho į šiuos komentarus atsakė teigdamas, kad jis visą laiką tampa atpirkimo ožiu.

Iškart po konflikto „Man Utd“ vadovai ėmė ieškoti būdų, kaip parduoti krašto puolėją. Nors transferų langas Europoje jau buvo pasibaigęs, jis vis dar buvo atviras Saudo Arabijoje ir Turkijoje.

„The Athletic“ praneša, kad J. Sancho savo gretose norėjo matyti vienas Saudo Arabijos klubas, kuris buvo pasiryžęs sumokėti maždaug 65 mln. svarų sterlingų išpirką. Tiesa, šį pasiūlymą atmetė pats žaidėjas.

Taip pat pridedama, kad J. Sancho praėjusį sezoną nuolat vėluodavo į treniruotes, o E. ten Hagas tai išspręsti bandė nurodydamas futbolininkui atvykti valanda anksčiau už kitus. Tiesa, tokia taktika veikė tik kurį laiką.

Kol kas nėra aišku, kas toliau laukia 23-ejų anglo, tačiau antradienį jis pašalino skandalingąjį įrašą iš socialinių tinklų.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB