J. Pickfordo klaida atnešė "Liverpool" ekipai kuriozišką pergalę, "Chelsea" susitvarkė su "Fulham"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 14-ojo turo kovos.

Po skaudžios nesėkmės praėjusiame ture namuose bandė atsitiesti Londono "Chelsea" ekipa. Maurizio Sarri auklėtiniai pagerino savo žaidimą ir šventė pergalę prieš Londono "Fulham".

Jau 4-ąją minutę "mėlynuosius" į priekį išvedė Pedro, kuris pasižymėjo puikiai aikštės viduryje sužaidus N'Golo Kante.

Galutinį tašką "Chelsea" padėjo 82-ąją minutę, kai po Edeno Hazardo perdavimo tiksliai smūgiavo Rubenas Loftusas-Cheekas.

"Chelsea" bent trumpam grįžo į trečiąją poziciją ir išlaiko tą patį septynių taškų atsilikimą nuo lyderio.

Savo ruožtu paskutinėje vietoje esantis "Fulham" patyrė jau dešimtąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Kitose rungtynėse įvyko Liverpulio derbis - "Liverpool" namuose priėmė "Everton". Gana kurioziškas įvartis paskutinę rungtynių akimirką atnešė pergalę "raudoniesiems".

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi visiška lygybe - 0:0. Per pridėtą teisėjo laiką svečius spaudė "Liverpool" futbolininkai. 96-ąją minutę "raudonieji" atlikinėjo paskutinę standartinę situaciją šioje dvikovoje.

Atrodė, kad susitikimas taip ir baigsis prastu Virglio van Dijko smūgiu, tačiau aukštai pakibęs kamuolys leidosi ties skersiniu, Jordanas Pickfordas jį pamušė, šis tada švelniai atšoko į vartų konstrukciją ir leidosi tiesiai prieš Divocko Origi galvą. Prieš rungtynių pabaigą aikštėje pasirodęs belgas savo netikėtu smūgiu atnešė dramatišką ir tuo pačiu kuriozišką pergalę "Liverpool" ekipai.

Pergalę iškovojusi "Liverpool" ekipa išlaiko dviejų taškų atsilikimą prieš "Man City".

"Liverpool" 1 - 0 "Everton"
90+6' [1 - 0] D. Origi

"Chelsea" 2 - 0 "Fulham"
4' [1 - 0] Pedro
82' [2 - 0] R. Loftus-Cheek