J. Mourinho tikisi iškovoti dar bent vieną „Premier“ lygos trofėjų © JumpStory nuotr.

Kol vieni koronaviruso pandemijos metu laiką leidžia namuose, Londono „Tottenham“ treneris Jose Mourinho nuolat dalyvauja savanoriškoje veikloje.

Į komandos stadioną atvykęs ir maisto davinius nepasiturintiems žmonėms padėjęs ruošti portugalas bendravo su „Sky Sports“ ir pripažino, kad jau pasiilgo futbolo.

„Pasiilgau futbolo. Bet aš labiau linkęs sakyti, jog kaip ir visi pasiilgau pasaulio. Futbolas tiesiog yra svarbi mano pasaulio dalis. Privalome išlikti kantrūs ir kartu laimėti šią kovą su liga“, – kalbėjo J. Mourinho.

„Tottenham“ stadionas šiuo metu atlieka ir ligoninės funkcijas, o tokią iniciatyvą labai palaiko ir pats strategas.

„Atvykęs čia bandau įsivaizduoti rungtynių dieną, pasiruošimą joms ir panašiai, tačiau tuomet pamatai puikiai įrengtas ligoninės patalpas. Manau, kad tai nuostabu“, – pridėjo „pentinų“ treneris.

J. Mourinho taip pat pripažino, kad tikisi užbaigti sezoną ir nemato problemų, jei tektų žaisti tuščiuose stadionuose.

„Visiems būtų naudinga suažisti likusius „Premier“ lygos mačus.

Kai rungtynės vyksta už uždarų durų, aš niekada negalvoju, kad stadionas yra tuščias. Mus stebi milijonai žmonių per televiziją, todėl stadionas tam tikra prasme niekada nebūna tuščias“, – dėstė J. Mourinho.

Tris kartus „Premier“ lygą per savo trenerio karjerą laimėjęs portugalas nesikuklino ir atskleidė, kad jo planuose yra dar bent vienas šios lygos trofėjus.

„Esu linkęs galvoti, kad dar kartą laimėsiu „Premier“ lygą. Šiuo metu turiu tris šios lygos trofėjus, tačiau manau, kad bus ir ketvirtas“, – ryžto neslėpė „Tottenham“ treneris.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
 • Untitled

  Svajuko dramblionės

  • 0
 • Untitled

  Svajuko dramblionės

  • 0
 • Untitled

  Svajuko dramblionės

  • 0

Kitos naujienos