J. Mourinho po pralaimėto finalo turėjo pastabų rungtynių teisėjui © zumapress nuotr.

Jose Mourinho treniruojama „Roma“ trečiadienį po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo UEFA Europos lygos finalą „Sevilla“ ekipai.

Po pralaimėjimo specialistas iš portugalijos kalbėjo apie savo ateitį Italijoje bei pažėrė kritikos rungtynių teisėjui Anthoni Taylorui.

„Esu pasiruošęs kovoti už šiuos vaikinus, tačiau kol kas nepasakysiu, ar liksiu komandoje.

Gruodį turėjau susidomėjimą iš Portugalijos nacionalinės rinktinės, tačiau nuo to laiko su niekuo daugiau derybų nevedžiau. Vis dar turiu metus galiojantį kontraktą.

Po šio finalo esame visiškai išsekę. Jaučiame, kad nesame verti šio pralaimėjimo. Rungtynėse matėme labai daug diskutuotinų incidentų.

Esame nusivylę, tačiau didžiuojamės tuo, ką pasiekėme. Visada sakiau, kad galima pralaimėti futbolo rungtynes, bet niekada negalima prarasti orumo ir profesionalumo.

Pralaimėjau šį finalą, tačiau mano žaidėjai atidavė visas jėgas.

Tai buvo labai intensyvios rungtynės, kurioms, panašu, teisėjavo ispanas. Atrodė, kad kiekvienoje situacijoje tik ir buvo ieškoma galimybė parodyti geltoną kortelę“, – bendraudamas su „Movistar“.

Iškart po apdovanojimų ceremonijos J. Mourinho savo medalį atidavė fanams. Vėliau portugalas aiškino, kad sidabro medaliai jo nedomina.

„Aš nenoriu sidabro medalių ir jų nelaikau, todėl iškart ir atidaviau vienam iš fanų“, – pridėjo „Roma“ strategas.