J. Mourinho po dar vieno pralaimėjimo pažėrė kritikos teisėjui © JumpStory nuotr.

Londono „Tottenham“ ketvirtadienį patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės „Premier“ lygoje – Jose Mourinho auklėtiniai šįkart namuose minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Chelsea“ pranašumą.

Vienintelį mačo įvartį 24-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Jorginho, tiesa, J. Mourinho po rungtynių pažėrė kritikos teisėjui dėl tokio sprendimo.

„Rungtynės buvo gana sunkios, tačiau kiek progų sukūrė varžovai? Sutinku, mes beveik nekontroliavome kamuolio ir nieko nesukūrėme pirmajame kėlinyje.

Man sunku susitaikyti su paskirtu 11 metrų baudiniuu į mūsų vartus. Šis epizodas ir nulėmė rungtynių baigtį. „Chelsea“ iškovojo tris taškus dėl baudinio, kurio net neturėjo būti. Mums tai labai skaudu“ – bendraudamas su „BT Sport“ kalbėjo J. Mourinho.

„Man nepatiko teisėjo darbas šį vakarą. Su Andre Marrineriu palaikau gerus santykius ir tai man leidžia drąsiai jam išsakyti kritiką“, – pridėjo portugalas.

„Tottenham“ po šio pralaimėjimo turnyrinėje lentelėje nusirito jau iki aštuntosios pozicijos.