J. Mourinho patvirtino, kad H. Kane'as rungtynes su „Man Utd“ pradės startinėje sudėtyje © „Reuters“ nuotr.

Penktadienio vakarą futbolo aistruolių laukia tikras „Premier“ lygos desertas – Londono „Tottenham“ namuose priims „Manchester United“.

Abiem šioms komandoms tai bus pirmoji oficiali dvikova po priverstinės pertraukos, o abu treneriai sulauks žaidėjų, kurie prieš sezono sustabdymą buvo traumuoti, pagalbos.

Ole Gunnaras Solskjaeras sulauks pagalbos iš Paulio Pogba ir Marcuso Rashfordo, o štai Jose Mourinho patvirtino, kad rungtynes startinėje sudėtyje pradės traumą išsigydęs Harry Kane'as.

„Kane'as atlieka puikų darbą. Galiu pasakyti, kad jam nekils problemų pradėti rungtynes nuo pirmųjų minučių. Tiesa, negaliu pasakyti kiek laiko jis bus pajėgus praleisti aikštėje, viskas priklausys nuo rungtynių eigos.

Ar Kane'as yra geriausios formos? Mes to kol kas nežinome. Tai bus rimtas iššūkis, nes be futbolo jis praleido beveik pusę metų. 

Vis tik Kane'as labai sunkiai dirbo ir yra tikras profesionalas, todėl rungtynes penktadienį pradės startinėje sudėtyje“, – spaudos konferencijoje kalbėjo H. Kane'as.

„Tottenham“ ir „Man Utd“ dvikova penktadienį prasidės 22 valandą 15 minučių Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos