J. Mourinho papasakojo istoriją, kaip bandydamas apgauti UEFA vos neužduso skalbimų dėžėje

55-erių Jose Mourinho papasakojo, kaip dirbdamas Londono klubo „Chelsea“  treneriu kartą apgavo UEFA atstovus, rašo lrytas.lt.

J.Mourinho vienoje „BeIN Sports“  laidoje prisiminė 14-os metų senumo įvykius.

Prieš 2005-ųjų metų Čempionų lygos turnyro ketvirtfinalio rungtynes su Miuncheno „Bayern“ komanda (Vokietija) „Chelsea“ strategą UEFA diskvalifikavo dvejoms rungtynėms ir jis mačo dieną negalėjo turėti jokių kontaktų su auklėtiniais.

Tačiau J.Mourinho nusprendė slapčia ir neteisėtai patekti į „mėlynųjų“ rūbinę.

„Taip, taip nutiko iš tikrųjų. Man būtinai reikėjo būti šalia žaidėjų. Ir man tai pavyko. Aš atėjau į rūbinę rungtynių dieną per pietus, kai mačas turėjo prasidėti tik 19 valandą Norėjau ten būti, kai susirinks futbolininkai. Manęs niekas nematė“, – J.Mourinho žodžius cituoja „Daily Mail“.

Portugalas prisiminė, kad patekti į rūbinę buvo lengviau negu palikti ją.

„Stewartas Bannisteris, kuris „Chelsea“ klube buvo atsakingas už ekipuotę, pasodino mane į geležinę dėžę su purvinais skalbiniais. Dangtį jis truputį pakėlė, kad aš galėčiau kvėpuoti. Kai jis vežė dėžę iš rūbinės, jį sekė UEFA atstovai, kurie labai norėjo mane surasti.

Todėl S.Bannisteriui teko uždaryti dangtį. Aš vos neuždusau ir vos nenumiriau. Aš jums sakau rimtai. Aš buvau arti mirties. Ir tai yra teisybė“, – kalbėjo J.Mourinho.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">A stunning admission from José Mourinho - The infamous laundry basket story was true! Here&#39;s how he got away with it...<a href="https://twitter.com/hashtag/beINMourinho?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#beINMourinho</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/beINPL?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#beINPL</a> <a href="https://t.co/2mhn0MUn3m">pic.twitter.com/2mhn0MUn3m</a></p>&mdash; beIN SPORTS (@beINSPORTS) <a href="https://twitter.com/beINSPORTS/status/1086729105486143489?ref_src=twsrc%5Etfw">January 19, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 7 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos