J. Mourinho: Dybala žais Europos lygos finale © ZUMAPRESS com. nuotr.

Rytoj Budapešte (Vengrija) įvyks Europos lygos finalas, tarp „AS Roma“ bei „Sevilla“ ekipų.

Viena iš šių komandų ne tik kels taurę į viršų, tačiau ir iškovos bilietą į UEFA Čempionų lygą. Italijos sostinės ekipai tai būtų sugrįžimas po 4 sezonų pertraukos, o Sevilijos ekipai ketvirtas sezonas iš eilės prestižiškiausiame Europos futbolo turnyre.

„Mums tai bus istorinis ir neužmirštamas finalas. Nekantraujame, kada tai prasidės“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Jose Mourinho. 

Portugalas taip pat kalbėjo apie „Sevilla“ ekipą, galimą Paulo Dybalos sugrįžimą bei savo ateitį Romos klube.

„Jie turi aukščiausio lygio žaidėjus. Mes turime „Primavera“ lygio žaidėjus: vaikai Zalewski, Bove, Tahirovičius yra mažiau patyrę nei Lamela, En Nesyri. Mano patirtis, palyginus su Mendilibaru, yra panaši. Tie patys žili plaukai. Jie turi daugiau finalų patirties. Tuo metu aš turėjau du metus su šia grupe. 30 mačų Europoje per du metus.

„Dybala mums galės duoti maždaug 20-30 minučių.

„Mano ateitis? Kalbėjau su savo komandos kapitonais, kadangi jie to manęs klausė. Daviau jiems atvirą atsakymą. Tačiau tai lieka tarp manęs ir komandos. Jie žino mano planus. Kol kas nekalbėjau su jokiu klubu, tai nėra ta pati situacija, kurią patyriau „Inter“ komandoje“, – teigė J. Mourinho. 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...