J. Mourinho debiutinėse rungtynėse – rezultatyvi kova ir "Tottenham" pergalė

14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios ir daug dėmesio sulaukusios 13-ojo turo rungtynės – prie Londono "Tottenham" vairo debiutavo Jose Mourinho.

Be pergalių paskutines penkerias rungtynes žygiavusi "Tottenham" komanda susigrūmė su "West Ham". Pirmasis J. Mourinho blynas neprisvilo – "plaktukai" įmušė du įvarčius, tačiau solidų pranašumą susikrovę "Spurs" futbolininkai džiaugėsi pergale rezultatu 3:2.

Šios rungtynės sulaukė didžiulio ažiotažo dėl pokyčių "Totenham" trenerių štabe. Panašu, kad komandai toks sukrėtimas išėjo į naudą – "Spurs" pirmą kartą nuo sausio mėnesio šventė pergalę išvykos rungtynėse.

36-ąją minutę J. Mourinho eros pradžią "Tottenham" komandoje pažymėjo Heungas-minas Sonas – jis po puikaus Dele Alli perdavimo išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Lucas Moura, idealiai išpildęs H-M. Sono perdavimą.

Antrojo kėlinio pradžia "West Ham" komandai taip pat nieko gero nežadėjo – 49-ąją minutę Harry Kane'as jau sukrovė triuškinančią persvarą.

Atrodė, kad šeštadienio popietė "West Ham" komandai baigsis dar liūdniau, tačiau "plaktukai" grįžo į rungtynes ir pridarė problemų J. Mourinho komandos gynybai.

73-ąją minutę Michailas Antonio sušvelnino atsilikimą, o dar vieną įvartį jau pačioje pabaigoje pridėjo Angelo Ogbonna.

Didesnių problemų dėl pasibaigusio laiko išvengę "Tottenham" futbolininkai bent laikinam grįžo į 6-ąją poziciją.

"West Ham" 2 - 3 "Tottenham"
36' [0 - 1] H-M. Son
43' [0 - 2] L. Moura
49' [0 - 3] H. Kane
73' [1 - 3] M. Antonio
90+6' [2 - 3] A. Ogbonna

Straipsnio įvertinimas: 6 3

• Gandai (IP: fea8956fb)

Tvirtinasi, Mourinho darys iš Dier savo nauja numylėtini 😀 Buvo Matic, Fellaini, o dabar Dier mėgsta jis tuos aukštus stulpus nors tu ka.

• 15
  • D. (IP: c1dcdcb86)

Atvyko ir man City kūrėjas Pellegrini nublokštas 😀 Antroj pusėj tik eksperemintavo Mour\'as su nauja komanda. O užsivedimas prie naujo trenerioo, taip pat akivaizdžiai matomas. Nenustebčiau, kad jei bus kaip su Ole, kai perėmė Man Utd vairą ir 12 iš eilės pergalių pasiimė. Tas pats gali būt su Mouru. Trneeris geras, komanda gera, organizacija gera. Viskas ko reikia geram klubui vystytis.

• 9
  • Tona (IP: f31a83dc8)

Ka reiskia kai esant rezultatui3-0 totenhem pakeiciama taktika ir apie puolima negalvojima o tik kaip issaugoti rezultata,taip buvo galima ir tik taska paimt

• 7
  • scearys (IP: 54a238109)

Siaip nebuvo teke matyti Totenham rungtyniu ilga laika. Labai nustebino Sonas. Buvau atkreitpes demesi kad ciurka kazkoks musa per rezurtatu perziura, bet pamacius atvipo zandikaulis, azijos Ronaldo vienareiksmiskai.

• 3
  • Man Telis

Nemanau ,kad laimėjo tik dėl Jose atėjimo , gal būtų ir laimėje su Pachetino , visiem geriem treneriam juodų dienų būna

• -2
  • Gerard

Laimėjo prieš 16 EPL komandą, kuri paskutinių 5 mačų nelaimėjusi buvo. Gerokai per anksti nuopelnus treneriui skirti.