J. Mourinho 1000-osios rungtynės: „AS Roma“ išplėšė pergalę prieš „Sassuolo“ © REUTERS nuotr.

Šį sekmadienio vakarą Italijoje įvyko 1000-osios rungtynės, kuriose Jose Mourinho stovėjo prie šoninės linijos, kaip pagrindinis treneris.

Ir portugalo vadovaujama ekipa „AS Roma“ sugebėjo padovanoti pergalę rimtą jubiliejų švenčiančiam strategui.

Namuose Romos ekipa 2:1 įveikė „Sassuolo“ po Stephano El Shaarawy įvarčio per pridėtą rungtynių laiką, o pats J. Mourinho po įvarčio švęsdamas sau mielai prasibėgo per aikštę, kaip senais gerais laikais.

Pirmajame kėlinyje įvartį įmušė Bryanas Cristante, tačiau „Sassuolo“ savo atsakymą surado ir 57-ąją minutę Filipas Duričičius rezultatą išlygino.

Nors atrodė, kad rungtynės eina link to, kad baigtųsi lygiosiomis, tačiau S. El Shaarawy įvartis išgelbėjo „AS Roma“ stratego šventę ir po 3 turų J. Mourinho auklėtiniai toliau yra nepametę nei vieno taško.