J. Lowas: T. Mulleris dažniausiai puikiai realizuoja geras progas © imago images/Moritz Müller

Vokietijos komandai patekus į aštuntfinalio etapą, vyriausiasis komandos treneris Joachimas Lowas pažadėjo, kad atvykusi į „Wembley“ stadioną, Vokietija bus kitokia komanda nei ta, kurią matėme grupių etape. Ar šį pažadą jis įvykdė, paliekame spręsti jums, tačiau aišku viena - vokiečių žygis trofėjaus link nutrauktas.

Antrame kėlinyje praleidusi du anglų įvarčius ir neišnaudojusi susikurtų progų, Vokietija pralaimėjo rezultatu 2:0 ir užbaigė pasirodymą EURO 2020.

Tai buvo paskutinės Joachimo Lowo rungtynės prie Vokietijos rinktinės vairo. Treneris po rungtynių komentavo:

„Rungtynių rezultatas - didžiulis nusivylimas. Tikėjome, kad šiame čempionate galime pasiekti kur kas daugiau. Tokiose akistatose svarbu išnaudoti susikurtas progas, tačiau nei T. Werneris, nei T. Mulleris nesugebėjo to padaryti. Nieko nekaltinu - T. Mulleris dažniausiai puikiai realizuoja geras progas. Tai, kad jam nepavyko to padaryti - neįprasta, bet tokie dalykai nutinka.“

„Labai gaila ir skaudu, kad mums šis čempionatas - baigtas. Grįžus į komandos rūbinę joje spengė mirtina tyla. Mūsų komandoje -  daug jaunų žaidėjų ir 2024-iais jie bus geriausios formos, kai Vokietija rengs kitą Europos čempionatą. Jie dar turės progų įrodyti, ko yra verti“, - baigdamas pridūrė treneris.