• Kei (IP: f31a83dc8)

  Atsigaus tie vokietukai,cia ne ta rinktine kad labai ilgam is vienu pasaulio favoritu iskristu

 • V

  Viskas man net labai aišku: Rummenige palieka Bayern, todėl Flickas irgi neliks bei bus #1 pasirinkimas rinktinėje, kur fenomenaliai laimės Euročempą ir kitąmet Worldčempą, o Kloppas tuo tarpu atkeliaus vasarą į Bayern ir ten kals porą treblų iš eilės 😃 super naujienos vokiečių ir bayern fanams

 • ... (IP: 830049bac)

  senai reikiejo ji ismest issiseme galutinai dar idiotas nekviecia boatengo mullero ir hummelso i rinktine nes tipa jau per seni...

 • foot

  P-A-GA-L-I-A-U! Man kaip vokietijos rinktines fanui sitas krapstukas jau seniausiai buvo vertas ismetimo. Taip, po Jurgeno Klinsmanno gerai suvalde situacija, net ispudingai laimejo 2014 WC, bet po to viskas baigesi.Vienas fiasko po kito.Tokie zaidejai,vien bayerno rezultatai viska pasako.O cia treneris kuris garseja kiausu, uzpakalio pakrastymais ir veliau ranku uostymu ar davimu kitiems.

 • Kažkoks (IP: 16a6914c5)

  Nedarašytas straipsnis. Tai ką jis darys toliau? Baigs karjera, ar bandys save klubiniam futbole? Kiek pamenu kalbėdavo apie Bayerna anksčiau, bet dabar neatrodo realus šansai kai Flickas yra tai atkrenta. Aišku gerai pasirodo su Vokiečiais jo akcijos vėl kiltu vistiek būtu idomu jį klubiniam futbole pamatyt.

 • Vycka Didysis

  Suprato senis kad atėjo laikas pačiam garbingai pasitraukti, nes atleidimas į nugarą kvėpavo... Geras treneris, turėjo savo piką 2014, bet per tiek metų išsisėmė. Juolab ir pats futbolas pasikeitė, o senis Lowas neįstengė adaptuotis. Įdomu koks bus sekantis pasirinkimas, Nagelsmannas butu puikus variantas tačiau abejotina ar dar tokiam jaunam amžiuje suvilios jį rinktinių futbolas. Dar galima spekuliuoti ir variantą Kloppo, kuris galėtų būti atleistas po šio sezono jei nesugebės net EL vietos gauti, bet tai vėlgi mažai tikėtina.

 • Llaurynas

  Idomu kas kitas i Mannschaft? Ilgai Joachimas uzsibuvo, as noreciau Nagelsmanno, bet labai abejoju ar jis eitu

Kitos naujienos