J. Lowas: pažadu, kad atykusi į „Wembley“ stadioną, Vokietija bus kitokia komanda © Xinhua News Agency.All Rights Re nuotr.

Vengrijai - sensacija, Vokietijai - fiasko. Tokios mintys galėjo suktis futbolo aistruolių galvose po antrojo, 68-ąją susitikimo minutę vengrų pelnyto įvarčio. Tuo metu Vokietija atsilikinėjo rezultatu 2:1, o šiose rungtynėse jai buvo būtina nepralaimėti.

Tačiau paskutinėmis minutėmis įmušę antrąjį savo įvartį į vengrų vartus, žaisdami namuose vokiečiai išplėšė lygiąsias rezultatu 2:2. To užteko išsigelbėti, užimti antrąją vietą grupėje ir iškovoti tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį, kur laukia anglai.

Po rungtynių Vokietijos vyriausiasis treneris Joachimas Lowas komentavo:

„Taip vadinamos „mažųjų futbolo valstybių“ komandos sunkiai dirba savo aikštės pusėje ir labai gerai ginasi. Vengrija - to įrodymas. Jie žaidė labai gerai, nes neturėjo ko prarasti. Mes padarėme klaidų, bet nenustojome kovoti ir pademonstravome charakterį. Mums pavyko patekti į kitą etapą ir dabar turime galvoti apie laukiančias rungtynes prieš Angliją.“

„Labai laukiame to momento, kai stosime prieš Anglijos rinktinę „Wembley“ stadione. Galiu jums pažadėti, kad atvykusį į jį, Vokietija bus kitokia komanda nei šį vakarą“, - pridūrė treneris. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė