J. Lowas: "Nemanau, kad esame vieni favoritų laimėti Europos čempionatą"

Joachimas Lowas mano, kad Vokietijos rinktinė artėjančiame 2020 m. Europos čempionate nebus priskiriama prie favoričių laimėti pirmenybes.

Šį vakarą Vokietijos rinktinė, sukratyta permainų po pasaulio čempionato Rusijoje, užbaigs Europos čempionato atranką. Vokiečiai pergalės atveju prieš Šiaurės Airiją užsitikrins pirmąją poziciją, už nugaros palikdami Nyderlandus.

Nepaisant sėkmingo pasirodymo atrankoje, J. Lowas vis dar nėra įsitikinęs, kad ši Vokietijos komanda jau yra subrendusi kaip kitos aukščiausio kalibro rinktinės.

"Manau, kad galime būti patenkinti tuo, ką nuveikėme šiais metais", – spaudos konferencijoje sakė strategas.

"Kas liečia bendrą komandos tobulėjimą, suprantame, kad kitos šalys mus šiuo aspektu lenkia. Galima paminėti Angliją, Ispaniją, Prancūziją, Italiją ir Belgiją – šios komandos jau perėjo transformacijos laikotarpį. Pavyzdžiui, anglai jau ir didžiausiuose turnyruose įrodė, kad gali žaisti labai gerą įspūdį paliekantį futbolą.

Visos šios komandos kartu žaidžia trejus ir daugiau metų. Tas pats galioja ir Nyderandų komandai, kuri turi gerai subalansuotą sudėtį jau 3-4 metus. To negalime pasakyti apie save, todėl dėl šios priežasties aš nelaikau mūsų favoritų laimėti čempionatą.

Galiu garantuoti tiek, kad visi žaidėjai bus pasiruošę ir atiduos viską, jog pasiektų maksimumą turnyre", – kalbėjo J. Lowas.

Strategas taip pat pridūrė, kad dar neturi sudėliojęs minčių dėl sudėties, kuri vyks į Europos čempionatą.