J. Kloppas pažėrė kritikos „Premier“ lygos transliuotojams © JumpStory nuotr.

„Liverpool“ sekmadienio vakarą namuose užtikrintai susitvarkė su „Leicester“ ekipa, tačiau Jurgeno Kloppo auklėtiniai negali galvoti apie poilsį.

Jau trečiadienį Anglijos čempionų laukia dvikova UEFA Čempionų lygoje, o šeštadienį – ankstyvos rungtynės „Premier“ lygoje su „Brighton“.

„Liverpool“ strategas po pergalės sekmadienį viešai išsakė nepasitenkinimą dėl tokio tvarkaraščio ir pabrėžė, kad kaltę dėl to turėtų prisiimti transliuotojai – „BT Sport“ ir „Sky Sports“.

„Kuomet kalbu apie tvarkaraščio problemas, rūpinuosi ne savimi, o futbolininkais. „Sky Sports“ ir „BT Sport“ privalo ieškoti sprendimų. Jei mes toliau žaisime tokiu tempu, abejoju, kad sezono pabaigoje turėsime 11 žaidėjų.

Žinau, kad transliuotojams ši problema visiškai nerūpi. Apie tai bandome kalbėti jau kurį laiką, tačiau niekas nesikeičia.

Ir aš nekalbu tik apie savo žaidėjus. Šį savaitgalį traumas patyrė Gerardas Pique ar Bukayo Saka. Pastarasis žaidė trejas rungtynes per rinktinių langą.

Žmonės sako, kad galime rotuoti sudėtį. Jei puolimo grandyje ir galime tai daryti, gynyboje šiuo metu esame likę praktiškai vien su jaunimu“, – po mačo kalbėjo J. Kloppas.

„Sky Sports“ žurnalistai po šios J. Kloppo tirados treneriui parodė kontraktą, kurį pasirašė visi „Premier“ lygos klubai. Panašu, kad tai tik dar labiau supykdė vokietį.

„Ponai, pradėkite kalbėti ir priimkite atitinkamus sprendimus. Man patinka, kad „Premier“ lyga bendradarbiauja būtent su jumis, bet jei dar kada užsiminsite apie šiuos kontraktus, aš pratrūksiu. Šie kontraktai buvo sudaryti, kuomet pasaulio nebuvo paveikusi pandemija. Visi privalome prie to prisitaikyti“, – pridėjo „Liverpool“ strategas.

Straipsnio įvertinimas: 24 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos