J. Kloppas: "Geriau pasimokyti iš klaidų rungtynių metu nei apie tai kalbėti vėliau"

"Liverpool" komandos treneris Jurgenas Kloppas po vos sensacija netapusių rungtynių su "Salzburg" pykčio ant savo auklėtinių neliejo.

"Raudonieji" antrose grupės rungtynėse prieš "Salzburg" po 35 minučių pirmavo rezultatu 3:0, tačiau tuomet varžovai iš Austrijos surengė tikrą šou puolime ir 60-ąją minutę jau džiaugėsi lygiu rezultatu – 3:3.

"Liverpool" ekipą nuo prarastų taškų išgelbėjo Mohamedas Salah, kuris 69-ąją minutę pasiekė pergalingą įvartį.

"Manau, kad pirmąsias 30 minučių žaidėme nuostabiai, tačiau tada "Salzburg" pakeitė sistemą ir mes pradėjome pernelyg dažnai prarasti kamuolius, kas mums sukėlė papildomų problemų. Paprasčiausiai praradome rungtynių kontrolę.

Geriau yra pasimokyti iš tokių klaidų rungtynių metu nei apie tai kalbėti vėliau", – iškart po mačo mintimis dalinosi J. Kloppas.

"Po jų žaidimo sistemos pasikeitimo buvo sunku vėl stotis ant kojų. Turėjome palaukti, kol jie įmuš savo trečiąjį įvartį, o jau tik tada bandyti atsigriebti.

Nesu piktas dėl pasirodymo – mačiau, kaip komanda reagavo po trijų įvarčių ir pasiekė puikų pergalingą įvartį", – pridūrė vokietis.