J. Habererio dublis padovanojo „Union“ ekipai pergalę prieš „Borussia“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse, Berlyno „Union“, namuose, rezultatu 2:0 palaužė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Abu rungtynių įvarčiai krito pirmame kėlinyje. 8 minutę šeimininkus į priekį išvedė katastrofiška oponentų vartininko Gregoro Kobelio klaida pasinaudojęs Janikas Habereris.

Janikas Habereris 21 minutę į savo sąskaitą įsirašė dublį. Pastarasis puikiu tolimu asiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:0.

Antrame kėlinyje, svečiai kontroliavo kamuolį, tačiau to jiems paversti bent vienu įvarčiu nepavyko.

Po šių rungtynių „Union“ įsitvrtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Jie turi penkiais taškais daugiau už laipteliu žemiau esančią „Freiburg“ ekipą. Tuo tarpu, Dortmundo ekipa šiuo metu rikiuojasi devintoje vietoje.