J.Andrade nerungtyniaus pusę metų © Eurofootball.lt
La Korunjos "%c00089" ir Portugalijos nacionalinės rinktinės gynėjas Jorge Andrade dėl šeštadienio Ispanijos čempionato rungtynėse patirtos sunkios kelio traumos negalės žaisti apie šešis mėnesius ir turės praleisti vasarą vyksiantį Pasaulio čempionatą.

27 metų J.Andrade (%p00880) mače su "Barcelona" vėlyvą šeštadienio vakarą bandydamas sutrukdyti varžovui Samueliui Eto`o pasiekti kamuolį susidūrė su savo vartininku Jose Molina ir buvo išneštas iš aikštės. Atlikus tyrimus ligoninėje paaiškėjo, kad futbolininkui trūko kairiojo kelio raiščiai, tad jam prireiks operacijos.

Tai reiškia, jog žaidėjo reabilitacija truks apie pusę metų - jis turės praleisti visą likusio sezono dalį ir negalės padėti Portugalijos rinktinei kovoti Vokietijoje vyksiančiame planetos pirmenybių finaliniame turnyre.

Tačiau portugalų reprezentacinės ekipos treneris brazilas Luizas Felipe Scolari pareiškė, kad žaidėjas galės vykti kartu su komanda: "Jo trauma mums yra baisi naujiena. Vis dėlto jei norės, jis galės su mumis vykti į Vokietiją, nes jis vis tiek lieka komandos nariu."

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė