J. Alba grįžta į Ispanijos rinktinės sudėtį

Luisas Enrique paskelbė Ispanijos rinktinės sudėtį, kuri užbaigs rinktinių ciklą šiais metais.

L. Enrique rungtynės su Kroatija bei Bosnija ir Hercegovina nusprendė įtraukti nemažai naujų žaidėjų. Į sudėtį galiausiai po visą rudenį trukusios pertraukos grįžo Jordi Alba.

Gynyboje matyti dar keli nauji veidai - Mario Hermoso bei Diego Llorente. Taip pat į rinktinę pirmą kvietimo sulaukė Pablo Fornalsas ir Braisas Mendezas.

Į puolėjų trejetą L. Enrique šį kartą nusprendė neįtraukti Paco Alcacero, kuris pastaruoju metu yra pristabdęs savo rezultatyvumą.

Į rinktinę šį kartą nebuvo pakviesti Nacho Fernandezas bei Marcosas Alonso.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">Comienza la rueda de prensa de <a href="https://twitter.com/LUISENRIQUE21?ref_src=twsrc%5Etfw">@LUISENRIQUE21</a>. Estos son los 24 convocados para los partidos ante Croacia y Bosnia - Herzegovina<a href="https://twitter.com/hashtag/UnaNuevaIlusi%C3%B3n?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#UnaNuevaIlusión</a> <br><br>EN DIRECTO: <a href="https://t.co/bOzaKKwQtR">https://t.co/bOzaKKwQtR</a> <a href="https://t.co/WhgMZUbOSx">pic.twitter.com/WhgMZUbOSx</a></p>&mdash; Selección Española de Fútbol (@SeFutbol) <a href="https://twitter.com/SeFutbol/status/1060498143983345665?ref_src=twsrc%5Etfw">November 8, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė