Įžūlus klausimas "Ballon d'Or" apdovanojimų ceremonijoje papiktino visuomenę

Pirmadienį moterų futbole įvyko istorinis įvykis – pirmą kartą "Ballon d'Or" apdovanojimų cereminoje buvo įteiktas "Auksinis kamuolys" geriausiai planetos futbolininkei.

Ja tapo "Lyon" ir Norvegijos moterų rinktinės atstovė Ada Hegerberg. Visgi "Auksinio kamuolio" įteikimas neapsiėjo be skandalingų įvykių, kurie sukėlė pasipiktinimo bangą internetinėje erdvėje.

Vienas iš "Ballon d'Or" ceremonijos vedėjų – didžėjus Martinas Solveig – ceremonijos metu paklausė A. Hegerberg, ar ji galėtų muzikinio įrašo metu "patverkinti" ant scenos, kitaip sakant – pašokti seksualiai sugestyvų šokį.

Futbolininkė po tokio klausimo kiek pasimetė, tačiau nieko ir nelaukiausi atsakė "ne" ir patraukė link savo sėdimos vietos.

Internetinėje erdvėje kilus didžiuliam samyšiui, prancūzų didžėjus savo "Twitter" paskyroje nusprendė atsiprašyti futbolininkės ir tik pridūrė, kad nenorėjo nieko įžeisti.

"Žmonės, aš truputį nustebintas, apstulbintas to, ką skaitau internete. Žinoma, nenorėjau nieko įžeisti. Tai įvyko... dėl mano anglų kalbios lygio ir anglų kultūros lygio, kuris, akivaizdu, nepakankamai (aukštas). Tai buvo pokštas, turbūt, nevykęs ir aš noriu atsiprašyti tos, kurią galėjau įžeisti", - savo filmuotame vaizdo įraše sakė vyras.

Pati A. Hegerberg didžėjaus pasisakymo labai nesureikšmino: "Tiesą sakant, visai nejaučiau, kad tai yra, ir man liūdna, jei žmonės taip mato situaciją. Vėliau jis atėjo susitikti su manimi ir atsiprašė. Svarbiausias dalykas yra "Ballon d'Or."