Įvykių kupinose rungtynėse „Man Utd“ palaužė WBA © PA nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos devintojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę namuose pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri tik minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „West Bromwich Albion“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje arčiau įvarčio buvo „Man Utd“, tačiau savomis progomis nepasinaudojo ir po 45 minučių rezultatas buvo lygus – 0:0.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „raudonųjų velnių“ vartus, bet po VAR peržiūros sprendimas buvo atšauktas.

56-ąją minutę 11 metrų baudinys buvo skirtas jau į WBA vartus. Bruno Fernandesas nesėkmingai realizavo baudinį, tačiau po VAR peržiūros teisėjas leido jį pakartoti. Antru bandymu portugalas neklydo ir išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį laiką abi komandos turėjo progų įvarčiams pasiekti, o WBA sykį net pataikė į vartų skersinį. Vis tik finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo minimalią „Man Utd“ pergalę.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 3 2
  • D.
    kei

na taip gal tu progu ir turejo MU ,bet heiteriai ne heiteriai ,reikia jomis pasinaudoti o tie 11 m gelbejantys ta MU jau kaip ir talismanas pas juos ,taigi yra kaip yra

O kas čia blogo? Nereikia rankom žaist nebus ir penalčių 😀

• -2
  • Kei
    ManUTD!

Labiausiai visi kalba apie MU, kaip taškus barstė, o realiai jeigu pasiima rungtynes atsilikusias, 4 taškai tik nuo 1 vietos 😃

Musdami 11 m taip ir renka taskus,siaip uz MU kad jie gaus musti 11 m pastacius pinigeliu,galima islisti☺