Įvertinkite: L. Suarezo uždirbtas 11 metrų baudinys prieš PSG (VIDEO, apklausa)

Futbolo pasaulis dar iki šiol negali pamiršti vakar įvykusios UEFA Čempionų lygos dvikovos tarp "Barcelona"ir Paryžiaus "Saint-Germain" klubų.

Pirmajame aštuntfinalio susitikime PSG namuose katalonus sutriuškino rezultatu 4-0, todėl mažai kas tikėjosi, jog Luiso Enrique auklėtiniai dar sugebės išsigelbėti. Tačiau vakar įvyko istorija - "Barcelona" per paskutines šešias rungtynių minutes pelnė tris įvarčius ir rezultatu 6-1 sensacingai žengė į ketvirtfinalį.

Daug kalbų sukėlė ne tik istorinis rezultatas, bet ir teisėjų darbas šiose rungtynėse. "Barcelona" mušė du 11 metrų baudinius, o daugiausiai abejonių sukėlęs baudinys buvo skirtas 91-ąją minutę, kai rezultatas dar buvo 4-1.

Nuo varžovo šiek tiek atitrūkęs Luisas Suarezas veržėsi į baudos aikštelę, o Marquinhosas atkakliai gynėsi prieš urugvajietį. Brazilas atsisukęs į kamuolį švelniai uždėjo ranką į puolėjo pečių, o šis griūdamas iškart užsiėmė už veido ir kaklo srities.

Iš vaizdo įrašo matomas ir nedidelis kontaktas kojomis, tačiau iš L. Suarezo reakcijos puikiai matosi, kad futbolininkui užkliuvo kontaktas rankomis.

Tai įtikino rungtynių teisėją ir į PSG vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kuris į rungtynes sugrąžino didžiulę intrigą.