Įvarčio deficitą panaikinusi "Napoli" sezoną pradėjo sudėtinga pergale prieš "Lazio" (VIDEO)

Nors pirmąją „Serie A“ sezono dieną visų dėmesys buvo nukrypęs į Cristiano Ronaldo, Romoje vyko kur kas lygesnių varžovių susirėmimas.

Čia savo sezoną pradėjo vietos „Lazio“ ir „Napoli“ ekipos. Vis dėlto namų sienos „Lazio“ ekipai nepadėjo ir pergalę 2:1 iškovojo „Napoli“ futbolininkai.

Vis dėlto rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Jau 25-ąją minutę savo įvarčių sąskaitą atidarė Ciro Immobile, kuris išvedė „Lazio“ į priekį.

Tačiau dar prieš pertrauką praėjusio sezono Italijos vicečempionai rezultatą išlyginti sugebėjo. Per pridėtą teisėjo laiką įvartį įmušė Akradiuszas Milikas.

Po pertraukos „Napoli“ ekipa apsukų nemažino ir jau 59-ąją minutę Lorenzo Insigne pirmą kartą į priekį išvedė „Napoli“.

Vis dėlto viskas dar galėjo pasibaigti visai kitaip. 91-ąją minutę po kampinio kamuolį galva į virpstą smūgiavo Francesco Acerbi, kuriam po smūgio beliko griebtis už galvos.

„Lazio“ 1:2 „Napoli“
25‘ [1-0] C. Immobile
45+2‘ [1-1] A. Milik
59‘ [1-2] L. Insigne