Itin svarbiose rungtynėse „Arsenal“ pasiekė pergalę prieš „West Ham“ vienuolikę © Action Images via Reuters nuotr.

Kova dėl Čempionų lygos vietų darosi itin įtempta, o trečiadienio vakaro rungtynėse „Plaktukai“ išvykoje turėjo pripažinti „Arsenal“ pranašumą rezultatu 2:0.

Pirmoje rungtynių pusėje įvarčių neišvydome, o pavojingiausi momentai įvyko kėliniui einant į pabaigą. Lukaszas Fabianskis keletą kartų išgelbėjo savo komandą ir išlaikė ją rungtynėse.

Antrą kėlinį „Arsenal“ pradėjo puikiai. 48 minutę po A. Laccazete‘o perdavimo Gabrielis Martinelli šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

„West Ham“ susidūrė ir su didesnėmis problemomis. „Plaktukų“ gynėjas Vladimiras Coufalas prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Negana to, Coufalui buvo parodyta raudona kortelė ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Puikiai rungtynėse žaidęs Lukaszas Fabianskis atrėmė baudinį ir suteikė savo komandai vilties kažką išpešti šiose rungtynėse.

Vis gi, rungtynių pabaigoje „Arsenal“ išsprendė visus klausimus dėl rungtynių lemties. Puikiai šiame sezone rungtyniaujantis Emile‘is Smith-Row nuginklavo priešininkų vartininką 87 minutę ir rezultatas tapo 2:0.

Ši pergalė M. Artetos auklėtiniams leidžia pakilti į ketvirtąją lentelės poziciją, aplenkiant „Plaktukus“, kurie šiuo metu turi tenkintis penktąja vieta.

„Brighton“ 0:1 „Wolves”

„Crystal Palace” 2:2 „Southampton”