Itin atkaklioje dvikovoje „Inter“ nesugebėjo palaužti „Sassuolo“ ekipos © AP nuotr.

Trečiadienį 27-ojo „Serie A“ turo rungtynėse įspūdinga drama užfiksuota Milane, kur vietos „Inter“ tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su „Sassuolo“.

Svečiai jau pačioje rungtynių pradžioje sudavė smūgį „Inter“ ekipai, kai 4-ąją minutę pasižymėjo Francesco Caputo.

„Sassuolo“ pirmavo beveik visą pirmąjį kėlinį, tačiau 41-ąją minutę Romelu Lukaku realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą, o jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkus į priekį išvedė Cristiano Biraghi.

Neįtikėtinai įtemptai susiklostė antrojo kėlinio pabaiga. 81-ąją minutę Domenico Berardi realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą, tačiau vos po penkių minučių Borja Valero dar kartą išvedė „Inter“ į priekį.

„Sassuolo“ rankų nenuleido ir 89-ąją minutę rezultatą išlygino Giangiacomo Magnani.

„Inter“ po šių lygiųjų lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje, bet dar labiau susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl aukštesnių pozicijų.