Italijos vidutiniokų dvikovoje per pridėtą laiką pergalę išplėšė „Sassuolo“ © IMAGO/Sportimage nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Torino“ namuose apmaudžiai rezultatu 1:0 nusileido „Sassuolo“ ekipai.

„Torino“ sugebėjo pasiūsti kamuolį į vartų tinklą 37 minutę. Tačiau, Valentino Lazaro taiklus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Visų rungtynių metu abi komandos nesusikūrė daug pavojingų momentų. Visgi, tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms pergalę išplėšti pavyko „Sassuolo“ futbolininkams. 90+3 minutę įvarį pelnė po keitimo pasirodęs 21 metų puolėjas Agustinas Alvarezas.

Po šio susitikimo „Sassuolo“ šoktelėjo į 10 turnyrinės lentelės poziciją tašku atsilikdami nuo laipteliu aukščiau esančių „Torino“ futbolininkų.

„Bologna“ 0:1 „Empoli“

„Spezia“ 2:1 „Sampdoria“