Italijos taurėje varžovus iš žemesnio diviziono įveikė tik vienas "Serie A" klubas

Šį vakarą Italijoje sužaisti trys taurės šešioliktfinalio susitikimai. Iš jų net du pasibaigė netikėtai.

"Cagliari" futbolininkai namie neatsilaikė prieš vos trečiajame divizione rungtyniaujantį "Pordenone" klubą.

Jau aštuntąją minutę čia svečius į priekį išvedė Miguelis Maza ir, nors Daniele Dessena rezultatą greitai išlygino, pergalingą įvartį sužaidus kiek daugiau nei valandą įmušė Alessandro Bassoli.

Tuo tarpu "Serie A" atstovas "SPAL 2013" pralaimėjo "Serie B" žaidžiančiam "Cittadella". Pastarasis klubas netgi išlaikė sausus vartus, o jį į pergalę varžovų stadione atvedė tikslūs Andrea Arrighini bei Andrea Schenetti smūgiai.

Aukščiausiosios lygos garbę apgynė vienintelis Genujos "Sampdoria", rezultatu 4-1 sutriuškinęs "Pescara" vienuolikę. Dawidas Kownacki čia įmušė jau antrąją minutę, o devintąją persvara tapo dukart didesnė po Gastono Ramirezo įvarčio. Pirmąjį kėlinį galiausiai užbaigė pasižymėjęs Gianluca Caprari.

Po pertraukos nugalėtojai jau buvo išmės aiškūs, bet tiksliais smūgiais dar apsikeitė "Pescara" atstovas Ahmedas Benali ir dublį įį savo sąskaitą įsirašęs Kownacki.

"Cagliari" 1 - 2 "Pordenone"

"SPAL 2013" 0 - 2 "Cittadella"

"Sampdoria" 4 - 1 "Pescara"