Italijos taurė atiteko Romos "Lazio" futbolininkams. Tai paaiškėjo po finalo atsakomųjų rungtynių vykusių Turine, "Delle Alpi" stadione.

Nors "Juventus" rungtynių pradžioje sugebėjo atkovoti tą dviejų įvarčių deficitą, kuris atsirado po pirmųjų rungtynių, "Lazio" atrodė rimtai nusiteikę laimėti taurę ir įmušė du įvarčius, taip užtvirtindami savo pergalę.

Ši nesėkmė reiškia, kad "senąja senjoria" vadinama Turino ekipa šiame sezone liks be trofėjų. Be to, tai buvo paskutinės "Juventus" trenerio Marcello Lippi rungtynės prie ekipos vairo, kadangi jis kiek seniau pranešė apie pasitraukimą iš klubo iškart sezonui pasibaigus.

"Lazio", laimėję taurę, užsitikrino teisę žaisti pirmajame kitų metų UEFA Taurės etape, o "Juventus" lygoje užėmęs trečiąją vietą, kitamet turės žaisti trečiajame kvalifikaciniame Čempionų lygos etape, jei nori patekti į grupės varžybas.

Šis trofėjus "Lazio" yra pirmasis nuo 1999/2000 sezono bei ketvirtoji Italijos taurė istorijoje, o "Juventus" Italijos taurės nėra laimėję jau dešimt metų.


"%c00038" - "%c00019" 2 - 2
(pirmos rungtynės 0 - 2)
20' David Trezeguet [1 - 0]
46' Alessandro Del Piero [2 - 0]
69' Bernardo Corradi [2 - 1]
82' Stefano Fiore [2 - 2]
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos