Italijos taurė: pirmajame pusfinalio susitikime „Juventus“ išplėšė pergalę prieš „Fiorentina“ © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose Italijos taurės pirmosiose pusfinalio rungtynėse „Juventus“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Fiorentinos“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje realiausią progą pasižymėti turėjo šeimininkų krašto puolėjas Jonathanas Ikone. Prancūzas pademonstravo puikų driblingą, įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgis skirejo šalia virpsto.

Antro kėlinio pradžioje Ikone turėjo dar vieną progą pasižymėti, tačiau šį kartą jam vėl pritrūko tikslumo ir kamuolys atsimušė į virpstą.

Vis gi, pridėto laiko metu sėkmė nusišypsojo „Juve“ komandos futbolininkams. Juanas Cuadrado atliko perdavimą į baudos aikštelę ir „Fiorentinos“ gynėjas Lorenzo Venuti nukreipė kamuolį į savus vartus.

„Fiorentina“ nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Po šio susitikimo Massimiliano Allegri auklėtiniai nepralaimi jau 10 rungtynių paeiliuj.

„Juventus“ su atsakomąsias rungtynes su „Fiorentina“ žais balandžio 21 dieną, o šios poros nugalėtojas finale susitiks su „AC Milan“ arba „Inter“.