Italijos taurė: „Juventus“ aštuntfinalyje iškovojo nelengvą pergalę prieš „Monza“ © IMAGO/Nicolo Campo nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Italijos taurės aštuntfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Monza“ futbolininkus.

„Juve“ rungtynes pradėjo puikiai ir jau 8 minutę išsiveržė į priekį. Po Westono McKennie aukšto perdavimo smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Moise Keanas.

Visgi „Monza“ futbolininkai nenuleido rankų ir sugebėjo išlyginti rezultatą 24 minutę. Įvartį svečiams pelnė po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipęs Mattia Valoti.

„Juventus“ ekipai pergalę 78 minutę išplėšė Federico Chiesa. Italas puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:1.

„Monza“ nerado jėgų dar kartą sugrįžti į rungtynes ir savo kelionę Italijos taurėje baigė ties aštuntfinaliu.

Italijos taurės ketvirtfinalyje „Juventus“ išvykoje susitiks su „Lazio“ futbolininkais.