Italijos taurė: „AC Milan“ pratęsimo metu palaužė „Genoa“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Italijos taurės aštuntfinalyje „AC Milan“ po pratęsimo rezultatu 2:1 įveikė „Genoa“ ekipą.

Andrejaus Shevchenko auklėtiniai į priekį išsiveržė pirmieji. 17 minutę po pakelto kampinio Leo Ostigardas smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:0.

Milano ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas, tačiau 74 minutę jiems pavyko pramušti priešininkų gynybą. Po Theo Hernandezo perdavimo iš krašto Olivier Giroud smūgiu galva nuginklavo vartininką Mike‘ą Magnaną ir rezultatas tapo 1:1.

Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą, kurio metu iniciatyvą turėjo Stefano Pioli auklėtiniai.

102 minutę Milano ekipos krašto puolėjas Rafaelis Leao iš aštraus kampo perkėlė kamuolį per vartininką ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Visus klausimus šiose rungtynėse išsprendė 112 minutę trečiąjį savo komandos įvartį pelnęs Alexis Saelemaekersas. Antrą rezultatyvų perdavimą atlikęs Theo Hernandezas rado laisvą komandos draugą baudos aikštelėje ir pastarasis nepaliko šansų vartininkui Mike‘ui Magnanui.

Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1 ir Shevchenko auklėtiniai turėjo pripažinti „AC Milan“ ekipos pranašumą.