Italijos čempionate - dvejos lygiosios (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du "Serie A" pirmenybių susitikimai.

Pirmajame į kovą stojo iškritimo zonoje esantis naujokas "Frosinone" ir turnyrinės lentelės vidutiniokas Bergamo "Atalanta".

Nors šiek tiek daugiau progų sukūrė "Atalanta", akistatą stebėję sirgaliai kartu sudėjus išvydo tik šešis smūgius į vartų plotą, o komandos išsiskyrė įvarčių nepelniusios.

Kitame mače "Empoli" klubas namuose priėmė "Milan". Čia, priešingai, nei praėjusiose rungtynėse, vartininkai darbo turėjo jau nuo pat pirmųjų minučių.

Aštuntąją svečius į priekį išvedė Carlosas Bacca, bet dar pirmajame kėlinyje, sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, pusiausvyrą atstatė Piotras Zielinski.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai "madų sostinės" komandai pranašumą vėl suteikė puikiai šį sezoną žaidžiantis Giacomo Bonaventura, bet galiausiai "rossoneri" pergalę vėl kainavo prasta gynyba.

Visą "Milan" puolėjų darbą nubraukė 61-ąją minutę pasižymėjęs bei rezultatą išlyginęs Massimo Maccarone.

Po lygiųjų "Milan" lieka šeštojoje pozicijoje, "Empoli" - aštuntojoje.

“Frosinone” 0 – 0 “Atalanta”

“Empoli” 2 – 2 “Milan”
[0-1] 8’ Carlos Bacca
[1-1] 32’ Piotr Zielinski
[1-2] 48’ Giacomo Bonaventura
[2-2] 61’ Massimo Maccarone

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8245457" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>