Italijoje - triuškinančios "Napoli" ir "Lazio" pergalės", "Inter" palaužė naujoką (VIDEO)

Sužaisti šeši "Serie A pirmenybių susitikimai.

Pirmajame iš jų "Napoli" futbolininkai namuose nepaliko jokių vilčių "Cagliari" klubui.

Marekas Hamšikas čia aikštės šeimininkus į priekį po puikios kombinacijos su Driesu Mertensu išvedė jau ketvirtąją minutę, o Pietų Italijos ekipai toliau dominuojant tas pats Mertensas pirmojo kėlinio pabaigoje realizavo 11 metrų baudinį.

Iškart po pertraukos Maurizio Sarri auklėtinių persvarą padidino gynėjas Kalidou Koulibaly ir dvikovos baigtis tapo visiškai aiški.

Vėliau jie tiesiog ramiai pabaigė antrąjį kėlinį ir į savo sąskaitą įsirašę tris taškus išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

Romos "Lazio" vienuolikė savo ruožtu sudaužė "Sassuolo", į kurio vartų tinklą kamuolį pasiuntė net šešiskart. Tiesa, mačas sostinės komandai toli gražu nebuvo toks lengvas ir po Domenico Berardi realizuoto 11 metrų baudinio oponentai pirmavo, o rezultatas po pirmojo kėlinio tebuvo 1-1.

Visgi, viskas pasikeitė antrojoje dalyje, kuomet aštuonių minučių atkarpoje įvarčius sumušė Stefanas de Vrijas, Luisas Alberto bei Marco Parolo. 69-ąją minutę Parolo į savo sąskaitą įsirašius dublį "Sassuolo" jau buvo triuškinamas 5-1 ir galiausiai viską nuo 11 metrų žymos užbaigė Ciro Immobile.

Kiek mažiau įspūdingu stiliumi tris taškus pelnė Milano "Inter", išvykoje palaužęs "Benevento" ekipą. "Nerazzurri" pergalę garantavo pirmojo kėlinio viduryje Marcelo Brozovičiaus pelnytas dublis. Vienas iš šių įvarčių - puikus baudos smūgis.

Marco D'Alessandro 42-ąją minutę "Benevento" atsilikimą sušvelnino, bet visas rungtynes pirmavęs "Inter" sugebėjo išlaikyti persvarą ir bent laikinai pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Vakare dar laukia puikūs mačai tarp "Milan" bei "Roma" ir Bergamo "Atalanta" bei Turino "Juventus".

"Napoli" 3 - 0 "Cagliari"
[1-0] 4' Marek Hamšik
[2-0] 40' Dries Mertens (iš 11 metrų baudinio)

"Lazio" 6 - 1 "Sassuolo"
[0-1] 27' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 45' Luis Alberto
[2-1] 56' Stefan de Vrij
[3-1] 58' Luis Alberto
[4-1] 64' Marco Parolo
[5-1] 69' Marco Parolo
[6-1] 81' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)

[2-1] 89' Moise Kean
[2-2] 90' Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)
90' Bruno Zuculini ("Hellas") pašalintas iš aikštės