Italijoje pergales šventė "Bologna" ir "Fiorentina" (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo 18-asis "Serie A" turas, kuriame sužaisti du susitikimai.

Pirmajame itin atkakli kova vyko tarp Veronos "Chievo" ir "Bologna" futbolininkų. Pastarieji į priekį po Mattia Destro įvarčio išsiveržė jau ketvirtąją minutę, tačiau kelias į pergalę lengvas nebuvo.

Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatą čią išlygino taip pat po kampinio įmušęs Roberto Inglese ir Bolonijos komanda vėl pirmavo tik po Simone Verdi tikslaus smūgio prasidėjus antrajai susitikimo daliai. Visgi, 85-ąją minutę pusiausvyrą vėl atstatė Fabrizio Cacciatore.

Destro tuomet pelnė pergalingą įvartį, bet mačas galėjo baigtis kitaip, nes arti to, kad išplėštų lygiąsias, buvo gynėjas Nenadas Tomovičius, smūgiavęs į skersinį. Jo smūgį pataisė Cacciatori, bet antrasis jo įvartis įskaitytas nebuvo.

Kitose rungtynėse pergalę taip pat pasiekė Florencijos "Fiorentina", išvykoje įveikęs "Cagliari". Čia įvarčių buvo mažiau. Tiesa, "Violos" pranašumas buvo daugmaž aiškus.

Stefano Pioli auklėtiniai neišnaudojo daugybės progų, tačiau galiausiai pergalingą įvartį 82-ąją minutę po Federico Chiesos perdavimo įmušė Khouma Babacaras.

Tai bent laikinai "Fiorentina" futbolininkams leido pakilti į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

"Chievo" 2 - 3 "Bologna"
[0-1] 4' Mattia Destro
[1-1] 32' Roberto Inglese
[1-2] 50' Simone Verdi
[2-2] 85' Fabrizio Cacciatore
[2-3] 90' Mattia Destro

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10820348" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Cagliari" 0 - 1 "Fiorentina"
[0-1] 82' Khouma Babacar
90' Joao Pedro ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>