Italijoje pergales iškovojo "Juventus", "Napoli" ir "Milan" (VIDEO)

Sekmadienio kovos Italijos čempionate prasidėjo Turino derbiu. Čia dar vieną pergalę iškovojo "Napoli" į nugarą kvėpuojantis "Juventus".

Tiesa, Massimiliano Allegri auklėtiniams svečiuose buvo nelengva ir jau aštuntąją minutę pavojingą progą sukūrė varžovų saugas Joelis Obi.

Vis dėlto, iš šeimininkų mėginimų nieko nesigavo, o vienintelį šio susitikimo įvartį po puikaus Federico Bernardeschi perdavimo įmušė Alexas Sandro.

Tas pats Bernardeschi dar buvo sukūręs vieną šansą Paulo Dybalai, kurio smūgis tikslo nepasiekė, bet apskritai rungtynėse veiksmo buvo nedaug ir jos baigėsi rezultatu 1-0.

Kiek vėliau žaidęs "Napoli" savo pagrindiniams konkurentams pasiglemžti lyderio pozicijos neleido ir iškovojo dar tris taškus. Pietų Italijos klubas namie triumfavo atkalioje kovoje prieš "SPAL 2013".

Aikštės šeimininkai dominavo pagal kamuolio kontrolę, o praėjus vos kelioms akimirkoms po Lorenzo Insigne smūgio į virpstą juos į priekį išvedė Allanas. Tuomet atrodė, jog "Serie A" naujokų laukia sutriuškinimas.

Vis dėlto, iki pertraukos daugiau pavojingų progų "Napoli" nesukūrė.

Antrajame kėlinyje jiems taip pat sekėsi ne itin gerai, nes vienintelis įvartis buvo anuliuotas vaizdo peržiūros, kuomet kiti mėginimai pasižymėti taip pat baigėsi tuščiai.

Nepaisant to, "Napoli" visgi laimėjo rezultatu 1-0.

Kitame stadione dešimtyje likęs "Sassuolo" neatsilaikė prieš "Bologna", kuriam pergalę pačioje pabaigoje išplėšė Erickas Pulgaras.

Tuo tarpu trečiąją pergalę pasiekė dugne esantis "Benevento", kurio gretose lemiamą įvartį 89-ąją minutę įmušė Cheickas Diabate.

Priešpaskutiniajame vakaro susitikime lygiosiomis sužaidė Bergamo "Atalanta" ir Florencijos "Fiorentina" klubai. Čia buvo galima tikėtis namie žaidusių Gian Piero Gasperini auklėtinių pergalės, bet "Viola" po Milano Badeljo įvarčio išsiveržė į priekį jau 16-ąją minutę.

"Atalanta" gretose rezultatą baigiantis pirmajam kėliniui išlygino Andrea Petagna. Visgi, po pertraukos pasižymėti nepadėjo nė vėlyva Nikola Milenkovičiaus raudona kortelė.

Galiausiai, paskutinėje akistatoje "San Siro" stadione "Milan" priėmė Genujos "Sampdoria" futbolininkus. Aikštės šeimininkai čia turėjo puikią progą išsiveržti į priekį septintąją minutę, bet Ricardo Rodriguezo smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė vartininkas.

Nepaisant to, jau greitai "rossoneri" visgi pasižymėjo, kai puikų smūgį po Davide'o Calabrios perdavimo atliko Giacomo Bonaventura.

Vėliau keletą kartų pavojingai vartus atakavo Hakanas Calhanoglu, bet įvarčių sirgaliai daugiau neišvydo ir susitikimas baigėsi rezultatu 1-0. Tai reiškia, kad "Milan" po šios pergalės jau turi tiek pat taškų, kiek šeštąją vietą užimanti "Sampdoria" ekipa.

[1-1] 38' Khouma Babacar
86' Edoardo Goldaniga ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
[2-1] 88' Erick Pulgar

"Napoli" 1 - 0 "SPAL 2013"
[1-0] 6' Allan

"Atalanta" 1 - 1 "Fiorentina"
[0-1] 16' Milan Badelj
[1-1] 45' Andrea Petagna
85' Nikola Milenkovič ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės

"Milan" 1 - 0 "Sampdoria"
7' Ricardo Rodriguez ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 13' Giacomo Bonaventura

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10947297" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>