Italijoje - nutrauktas mačas, J. Harto klaida, skirtingi Milano klubų pasirodymai ir pergalingas F. Totti įvartis (VIDEO)

Šiandien turėjo būti žaidžiami dar septyni "Serie A" pirmenybių mačai. Visgi, visos 90 minučių buvo sužaistos tik penkiuose susitikimuose.

Dėl itin stiprios audros teko visiškai atidėti "Genoa" bei Florencijos "Fiorentina" rungtynes, o "Roma" ir Genujos "Sampdoria" akistatoje buvo padaryta ilga pertrauka.

Pastarojoje dvikovoje užfiksuota "giallorossi" pergalė rezultatu 3-2, kuriems tris taškus paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė po keitimo pasirodęs Francesco Totti. Jis realizavo Edino Džeko uždirbtą 11 metrų baudinį.

Bergame "suspindėjo" kitas iš "Manchester City" į Italiją atvykęs futbolininkas Joe Hartas - "Torino" komandai dar nespėjus atsidžiaugti savuoju įvarčiu, vartininkas suklydo ir leido varžovams rezultatą išlyginti. Galiausiai, Franckas Kessie realizavo 11 metrų baudinį ir "Atalanta" ekipa iškovojo tris taškus.

Pralaimėjimą namuose prieš "Udinese" patyrė "Milan" futbolininkai, kuriuos pačioje mačo pabaigoje nubaudė Stipe Perica.

Vakarinėje akistatoje Milano "Inter" klubą prieš "Pescara" išgelbėjo kapitonas Mauro Icardi. "Madų sostinės" futbolininkai po Jeano-Christophe'o Bahebecko įvarčio 63-ąją minutę atsilikinėjo, tačiau tuomet argentinietis pelnė dublį ir atnešė "nerazzurri" pergalę.

“Bologna” 2 – 1 “Cagliari”
[1-0] 23’ Simone Verdi
54’ Marco Storari (“Cagliari”) pašalintas iš aikštės
[2-0] 74’ Federico Di Francesco
[2-1] 83’ Bruno Alves

“Milan” 0 – 1 “Udinese”
[0-1] 88’ Stipe Perica

“Atalanta” 2 – 1 “Torino”
[0-1] 54’ Iago Falque
[1-1] 56’ Andrea Masiello
[2-1] 82’ Franck Yannick Kessie (iš 11 metrų baudinio)