Italijoje „Juventus“ ir „Napoli“ rungtynės baigėsi lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Juventus“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Napoli“ vienuolike.

Pirmame kėlinyje kiek daugiau pavojingų momentų susikūrė „Napoli“ futbolininkai ir vieną iš jų išnaudoti jiems pavyko. 23 minutę Matteo Politano perdavimo Driesas Mertensas priimė kamuolį baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Antroje rungtynių pusėje Allegri auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą. 54 minutę Frederico Chiesa pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio ir po jo smūgio kamuolys atsirado vartų tinkle.

Po šių rungtynių „Napoli“ ir „Juventus“ vis dar užima atitinkamai trečią ir penktą vietą, tačiau baigiantis pirmenybių turui abi gali nukristi viena pozicija žemiau.