Italijoje - "Inter", "Sampdoria" ir "Roma" pergalės (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar šeši "Serie A" pirmenybių susitkimai. Pirmajame iš jų po tašką pasidalino "Sassuolo" ir "Cagliari" klubai.

Namie žaidusi "Sassuolo" vienuolikė atliko žymiai daugiau smūgių nei varžovai, bet tai pavojingomis progomis nevirto.

Bene vienintelę realią galimybę pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje turėjęs Domenico Berardi varžovų vartininko įveikti nesugebėjo, tad mačas baigėsi rezultatu 0-0.

Šiek tiek vėliau pergalėmis džiaugėsi dėl vietų Europos turnyruose kovojantys Milano "Inter" bei Genujos "Sampdoria".

"Madų sostinės" futbolininkai namie po atkaklios kovos privertė pasiduoti "Bologna". "San Siro" stadiono šeimininkus į priekį jau antrąją minutę išvedė Ederas, bet greitai rezultatą buvo išlyginęs Rodrigo Palacio.

Kito įvarčio jau teko laukti iki 63-osios minutės, kuomet puikų tolimą šūvį paleido "nerazzurri" krašto puolėjas Yannas Karamoh. Vėliau paaiškėjo, kad jo mėginimas buvo lemiamas.

"Inter" dabar gali džiaugtis pasinaudojęs Romos "Lazio" nesėkme, kurį aplenkė pakildamas į trečiąją vietą.

Tuo tarpu "Sampdoria" po pertraukos palaužė Veronos "Hellas" pasipriešinimą. Uostamiesčio ekipos pergalės kalviais tapo galva įmušęs Edgaras Barreto ir rungtynių pabaigoje 11 metrų baudinį realizavęs Fabio Quagliarella.

24-ąjį Italijos čempionato turą užbaigė "Roma" ir "Benevento" akistata, kurioje sostinės futbolininkai ramiai pasiėmė tris taškus. Tiesa, nors "giallorossi" dominavo nuo pirmųjų minučių, į priekį išsiveržti buvo pavykę ir svečiams, kurių gretose pasižymėjo Guilherme.

Visgi, jau 26-ąją minutę rezultatą išlygino Federico Fazio, o antrajame kėlinyje jį persvėrė Edinas Džeko. Tuomet dar sekė Cengizo Undero dublis ir Eusebio Di Francesco kariauna į savo sąskaitą užtikrintai įsirašė dar tris taškus.

Šios pergalės dėka jie taip pat aplenkė "Lazio".

[2-1] 63' Yann Karamoh
68' Ibrahima Mbaye ("Bologna") pašalintas iš aikštės
90' Adam Masina ("Bologna") pašalintas iš aikštės

"Sampdoria" 2 - 0 "Hellas"
[1-0] 50' Edgar Barreto
[2-0] 85' Fabio Quagliarella (iš 11 metrų baudinio)

"Torino" 2 - 0 "Udinese"
[1-0] 32' Nicolas N'Koulou
[2-0] 66' Andrea Belotti