Italijoje „Inter“ ir „Fiorentina“ ekipos išsiskyrė taikiai © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse Milano „Inter“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Fiorentina“ vienuolike.

Pirmąjame kėlinyje komandos apsikeitė keletu pavojingų atakų, tačiau rezultatas nepasikeitė. Antrame kėlinyje pirmieji smogė „Fiorentinos“ futbolininkai. 50 minutę Nicolas Gonzalezas puikiu perdavimu rado Lucasą Torreirą baudos aikštelėje ir pastarasis galingu smūgiu į vartų vidurį išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, „Inter“ į praleistą įvartį sureagavo žaibiškai ir vos po 5 minučių pavertė rezultatą lygiu. Po Ivano Perisiciaus aukšto perdavimo Denzelis Dumfriesas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

66 minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Fiorentinos“ vartus, tačiau po VAR peržiūros šis sprendimas buvo anuliuotas.

Likusioje rungtynių dalyje abi komandos turėjo keletą pavojingų progų pasižymėti, tačiau rezultatas išliko lygus.

Po šio susitikimo „Inter“ yra trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo pirmoje vietoje esančio „AC Milan“ skiria trys taškai.