Italijoje akrobatiškas A. Petagna įvartis nukalė „Napoli“ klubui pergalę © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Napoli“ užtikrintai sužaistas pirmas kėlinys leido rezultatu 1:0 įveikti „Sampdoria“ ekipą.

Pirmame kėlinyje namuose žaidę „Napoli“ futbolininkai diktavo žaidimo eigą ir sukūrė keletą itin pavojingų momentų. 35 minutę Juanas Jesusas įmušė įvartį, tačiau šis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Galiausiai 43 minutę išsiveržti į priekį šeimininkams pavyko įspūdingu stiliumi. Neapoliečių puolėjas Andrea Petagna akrobatišku stiliumi pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepalikdamas šansų priešininkų vartininkui išvedė savo komandą į priekį.

Šeimininkai žaidimą kontroliavo ir antrąjame kėlinyje, bei išsaugojo pergalingą rezultatą. Svečiai atliko vos vieną smūgį į vartų plotą ir visų rungtynių metu „Sampdoria“ nerado priešnuodžių užtikrintam „Napoli“ komandos žaidimui.

Po šių rungtynių „Napoli“ bent kuriam laikui rikiuojasi 3 turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo pirmoje vietoje esančio „Milan“ skiria 5 taškai.

Paraleliai vykusiose rungtynėse „Atalanta“ rezultatu 6-2 sutriuškino „Udinese“ ir šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje pirmenybių vietoje.