Italai treniruos "Sūduvą" © Eurofootball.lt
Marijampolės "Sūduva" šiandien paskelbė netikėtą naujieną - į klubą atvyko du treneriai iš Italijos, kurie bandys išvesti komandą iš krizės.

Po triuškinamo pralaimėjimo 2-6 "Šilutei" paskutiniajame "A-lygos" ture "%c00125", per 12 turų surinkusi tik šešis taškus, yra paskutinėje vietoje ir nemažai atsilieka nuo artimiausių varžovų.

Toks nesėkmingas komandos žaidimas privertė klubo vadovų ieškoti kuo pakeisti trenerį Valdimarą Žilinską. Nors atrodė, kad turėtų būti kviečiamas kuris nors treneris iš Lietuvos, tačiau visgi buvo nuspręsta pasirinkti strategus iš užsienio, kas yra gana neįprasta Lietuvoje.

52 metų Rino Lavezzini yra dirbęs "%c00070" klube, o pastaruoju metu treniravo "Serie-B" žaidžiančią "Genoa" ekipą. Tuo tarpu Mino Ferrari buvo tarp trenerių Milano "%c00037", tame pačiame "Sampdoria", ir paskutinius 5 metus treniravo Libijos rinktinę.

"Sūduvos" vadovai tikisi, kad naujieji treneriai padės komandai pakilti iš paskutinės vietos ir išlikti lygoje. Italai spaudos konferencijoje teigė, jog toks darbas jiems yra įdomus, jame galės įgyti naujos patirties. Kolkas lieka neiašku, kuris iš trenerių taps vyriausiuoju.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...