Italai ir belgai žengė į UEFA Tautų lygos finalo ketvertą © JumpStory nuotr.

Trečiadienį finišavo UEFA Tautų lygos A diviziono grupių etapo varžybos, po kurio turnyre liko tik keturios stipriausios visų grupių komandos.

Prie jau anksčiau vietą finaliniame ketverte užsitikrinusių Ispanijos ir Prancūzijos rinktinių prisijungė italai ir belgai, kurie iškovojo pergales paskutinėse grupių etapo rungtynėse.

Belgai 2 grupės lemiamose rungtynėse namuose rezultatu 4:2 susitvarkė su danais bei paliko pastaruosius antroje vietoje.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3-ąją susitikimo minutę po Youri Tielemanso įvarčio, tačiau 17-ąją rezultatą išlygino Jonas Windas.

Antrajame kėlinyje belgus į priekį vedė Romelu Lukaku, kuris pasižymėjo 57 ir 69 minutėmis.

86-ąją minutę perdavimo iš savo komandos draugo nesustabdęs belgų vartininkaus Thibaut Courtois pelnė įvartį į savo vartus ir danai sušvelnino atsilikimą.

Vis tik jau po minutės belgų pergalę įtvirtino Kevinas De Bruyne.

Lemiamose 1 grupės rungtynėse pergalę ir kelialapį į finalo ketvertą iškovojo italai, kurie išvykoje 2:0 palaužė Bosniją ir Hercogoviną.

Svečiai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę po Andrea Belotti įvarčio.

Italų pergalę 68-ąją minutę įtvirtino Domenico Berardi.

Anglija 4:0 Islandija

Lenkija 1:2 Nyderlandai