Įstrigo Madrido "Real" ir "Eintracht" derybos dėl L. Jovičiaus

Madrido "Real" klubas jau šią savaitę planavo oficialiai pranešti apie kylančios Serbijos futbolo žvaigždės Luka Jovičiaus įsigijimą, tačiau ekipos gerbėjams dar gali tekti palaukti.

Pasak pranešimų Ispanijoje, Frankfurto "Eintracht" netikėtai užsikėlė kainą už L. Jovičių, kuris iš pradžių turėjo papildyti Madrido "Real" ekipą už 60 mln. eurų mokestį.

"Jugones" televizija nurodo, kad "Real" net pasitraukė iš kovos, kai sužinojo, jog "Eintracht" sumą padidino iki 100 mln. eurų. Visgi kiti šaltiniai Ispanijoje teigia, kad Madrido ekipa niekur neatsitraukė.

"Eintracht" greičiausiai sutiks susimažinti prašomą sumą iki 85 mln. eurų, nors "Real" šiuo metu nėra pasiruošęs mokėti daugiau nei 70 mln. eurų.

Derybos turėtų užsibaigti vien dėl fakto, kad pats L. Jovičius yra išreiškęs norą prisijungti prie Madrido "Real". Serbas greičiau liktų Franfkurte nei išvyktų rungtyniauti į kitą Europos komandą.

Teigiama, kad šiandien L. Jovičiaus agentas susitiks su "Eintracht" vadovybe ir bandys sumažinti jų lūkesčius dėl perėjimo sumos.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos