Išsiskyrimą su „Real“ prisiminęs I. Casillasas artimiausiu metu tikisi sugrįžti į klubą © JumpStory nuotr.

Ikeras Casillasas netolimoje ateityje norėtų vėl sugrįžti į Madrido „Real“ klubą.

2015-aisiais „baltųjų“ gretas po 25 metų palikęs I. Casillasas socialinėje paskyroje prasitarė ne tik apie galimą sugrįžimą, bet ir įvardijo pagrindines išvykimo priežastis.

Madrido vadovybė iki šiol yra kritikuojama, jog I. Casillasui neleido atsisveikinti rungtynių metu, tačiau tuomet buvo aiškinama, jog abi šalys dar nebuvo apsisprendusios dėl tolimesnės ateities.

„Labai retai kalbu apie išvykimą iš „Real“, – rašė ispanas. – Atvykau vienas į spaudos konferenciją ir išvykau. Tai buvo klaida. Nuo to laiko praėjo jau penkeri metai, o mano keliai pakrypo į kaimyninę Portugaliją.“

„Tada jaučiau, kad man reikia išbandyti kažką naujo. Man reikėjo naujos aplinkos, atsiriboti nuo kritikos, nes kitaip nebūčiau tobulėjęs. Kiekvienas žaidėjas, nepriklausomai nuo to – geras ar blogas, nori tobulėti. Norėdamas tai įgyvendinti turi patobulinti ne tik fizines, bet ir psichologines savybes.

Persikėlęs į „Porto“ vėl tai pajutau. Nekreipkite dėmesio į tai, ką kalba kiti. Tiksliai žinojau, kurios rungtynės Madride man yra paskutinės“, – pridūrė I. Casillasas.

Savo paskutinį mačą su „Real“ marškinėliais prisiminęs I. Casillasas „Twitter“ paskyroje po įrašu parašė: „Vieną dieną čia sugrįšiu.“

Dėl sveikatos problemų šį sezoną nerungtyniavęs vartininkas oficialiai baigė žaidėjo karjerą. „Real“ klube jis iš viso sužaidė 725 rungtynes.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...